Informace e-mailem

pokud si přejete dostávat náš
newsletter, zadejte svůj e-mail

Naše stránka na facebooku

Vítejte na hotelklik.cz

Krkonoše - Špindlerův Mlýn a Český ráj, to jsou dvě turisticky známé a oblíbené lokality, kde již 14 let působíme v oblasti poskytování ubytování, stravování a dalších hotelových služeb. Hotel Palace Club, Hotel Lenka, nově Alpský hotel www.alpskyhotel.cz , Hostel Centrál, Zámecký hotel Sychrov a hotel Medlov. To jsou naše hotelová zařízení ve Špindlerově Mlýně, v Českém ráji a na Vysočině. Po celou  dlouhou dobu naší činnosti se snažíme našim klientům poskytnout ty nejlepší služby, jakožto i splnit jejich rozmanité požadavky a přání. Výsledkem našeho úsilí je nespočet spokojených hostů, kteří se nám rok co rok vracejí a přivádějí i své rodiny a přátelé. Naše hotely ve Špindlerově Mlýně a v Českém ráji jsou rozdílních dispozic, tudíž můžeme uspojit širokou škálu potenciálních klientů. Ubytování, lyžování, relaxace, wellness, rodinná dovolená, dovolená se psem, turistika, romantika, odpočinek, adrenalin, poznávání, dobré jídlo, dovolená s dětmi svatba, lázně, nízké ceny a vstřícnost to jsou atributy, které nás charakterizují.

Váš team hoteklik.cz 

 

Společnost Hotelonline a.s. realizuje projekt s názvem „Podnikové vzdělávání pro zaměstnance společnosti Hotelonline, a.s.“ a registračním číslem CZ.1.04/1.1.02/94.01138.

 

Projekt „Podnikové vzdělávání pro zaměstnance společnosti Hotelonline, a.s.“ patří do Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, prioritní osy 1 (Adaptabilita) a spadá do oblasti podpory 1.1 Zvýšení adaptability zaměstnanců a konkurenceschopnosti podniků.

Hlavním cílem projektu je rozvoj kvalifikace a kompetencí zaměstnanců, prohloubení a rozšíření jejich dosavadních znalostí a dovedností prostřednictvím profesního vzdělávání. Účastí na vzdělávání dojde ke zvýšení adaptability pracovníků, lepší uplatnitelnosti v současném či budoucím zaměstnání a zároveň se zvýší konkurenceschopnost společnosti Hotelonline. Více podrobností o průběhu realizace projektu na:http://www.esfcr.cz/projekty/podnikove-vzdelavani-pro-zamestnance-spolecnosti-hotelonline

 

 


Velikonoce ve Ctěnicích 12.-13.04.2014 Velikonoce ve Ctěnicích 12.-13.04.2014 Sobota 12. 4. 2014 velikonoční tvůrčí dílny, výstavní sál špejchar Již podruhé se v Zámeckém areálu Ctěnice uskuteční řemeslné velikonoční dílny inspirované vším, co k Velikonocům patří. Na návštěvníky čeká splétání pomlázky, výroba velikonočních zajíčků z pedigu nebo výroba panenek z kukuřičného šustí. Chybět nebudou ani jarní ozdoby z vizovického pečiva, ani malování a zdobení vejdunků. Neděle 13. 4. 2014 v 15:00 hod. koncert souboru SPIRITUÁL KVINTET, kočárovna Soubor ve své základní sestavě působí na... celý článek