Hostel Centrál*
Hostel Centrál* - Špindlerův Mlýn je ideálním místem nejen pro mladé a nenáročné teenagery, kteří celý den tráví na svahu a vyžadují jen skromné ubytování, ale také pro lyžařské instruktory, dělníky, sezónní zaměstnance apod.
Informace e-mailem

pokud si přejete dostávat náš
newsletter, zadejte svůj e-mail

Naše stránka na facebooku

Hostel Centrál*

Špindlerovské náměstí 10, Špindlerův Mlýn
info@hotelonline.cz

 

  Hostel Centrál se nachází v samém srdci Špindlerova Mlýna, v lyžařském ráji Krkonoš. Nespornými výhodami hostelu jsou jak perfektní dopravní dostupnost (2 min. od autobusového nádraží pěší chůzí + zastávka skibusu přímo před budovou), blízkost všem barům, klubům, restauracím, nočním podnikům, obchodům, tak především jeho umístění pár metrů od lyžařských vleků a lanovek a hlavně velmi nízká cena.
  Centrál je ideálním místem nejen pro mladé a nenáročné teenagery, kteří celý den tráví na svahu a vyžadují jen skromné ubytování, ale také pro lyžařské instruktory, dělníky,  zaměstnance apod.

Minimální počet nocí jsou 2.

Aktuální  cena 180 CZK / osoba / noc

+ 15,-Kč / poplatek MěÚ

 


 


Aktuálně

Navštivte náš nový hotel ve Špindlerově Mlýně Vážení klienti,      rádi bychom Vás informovali, že se naše hotelová společnost rozrostla o  malebný Alpský hotel***+ ve Špindlerově Mlýně.       Pojďte využít speciálních zaváděcích cen! Informace na emailu sales@hotelonline.cz nebo na tel: 499 433 242   www.alpskyhotel.cz ... celý článek

Další články