Zámecký hotel Sychrov ****
Jedním z nejkrásnějších míst v České republice je oblast Českého ráje, ležící necelých 85 km od Prahy. Zámecký hotel Sychrov je situován na samém okraji této oblasti, 7 km od Turnova, 20 km od Liberce. Hotel se nachází pouhé 2 km od rychlostní silnice R 35 Praha - Liberec

Zámecký hotel Sychrov ****

 

 

 

 

Jedním z nejkrásnějších míst v České republice je oblast Českého ráje, ležící necelých 85 km od Prahy. Zámecký hotel Sychrov je situován na samém okraji této oblasti, 7 km od Turnova, 20 km od Liberce. Hotel se nachází pouhé 2 km od rychlostní silnice R 35 Praha - ; Liberec.
DSC0119

Tento nový čtyřhvězdičkový hotel nabízí ubytování v luxusních pokojích s veškerým komfortem. K relaxaci přispívá i možnost využití hotelového wellness centra s finskou saunou, párou a vířivkou. V Bohemian Garnet Restaurant se pak hosté mohou těšit na speciality české i zahraniční kuchyně. Okolí láká k procházkám nebo projížďkám na kole. Jak název hotelu napovídá v jeho těsné blízkosti se nachází areál Státního zámku Sychrov, který je pro zájemce otevřen celoročně.

Hotel lze využít také pro pořádání konferencí, firemních večírků ale i svateb nebo rodinných oslav. S jejich organizací Vám rádi pomůžeme.

Zámecký hotel o kapacitě 86 lůžek zve k odpočinku v klidném prostředí. Luxusní, klimatizované pokoje (first class) jsou vybaveny přípojkami k internetu, minibarem, trezorem a LCD televizorem. Pro hotelové hosty je k dispozici velké parkoviště zdarma.

V hotelu najdete útulnou restauraci s letní terasou a lobby bar s profesionální obsluhou. Jídla jsou připravována kuchaři s dlouhodobou praxí v zahraničí, proto nabízíme gastronomii na vysoké úrovni.

Novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti YPSILON a rozhodně si nenechte ujít výlet do malebného okolí.

V hotelu kongresového typu, který je svým vybavením nejlepší v Libereckém kraji, lze uspořádat firemní jednání, semináře, sportovní akce, firemní večírky či kongres v jednom ze čtyř kongresových sálů o různých velikostech a kapacitě od 14 do 120 osob.
 


Aktuálně

VELIKONOČNÍ NABÍDKA 2014 Zámecký hotel Sychrov pro Vás připravil tradiční VELIKONOČNÍ NABÍDKU .  Velikonoční speciality budou podávány ve dnech od 19.-21.4.2014. Budeme se těšit na Vaši návštěvu... VELIKONOČNÍ NABÍDKA... celý článek

Další článkyHotely v Českém ráji

CZECH Hotel Awards 2012 CZECH Hotel Awards 2012