Hotel Medlov ***
Kraj Vysočinu tvoří Českomoravská vrchovina se svou nádhernou a velmi zachovalou přírodou. Návštěvníci zde naleznou také dvě chráněné krajinné oblasti, kterými jsou Žďárské vrchy a Železné hory. Kromě přírody se turisté mohou těšit na mnoho památek.

Hotel Medlov ***

Hotel Medlov *** je zajímavý hotel, ležící na břehu rybníka Medlov jehož rozloha je 29 ha,  v jedné z nejzachovalejších oblastí naší přírody ve vyhledávané rekreační oblasti Českomoravské vrchoviny.
Svojí polohou je předurčen pro pořádání kongresů, seminářů, jednání a dalších incentivních a outdoorových aktivit.

Historie Hotelu Medlov sahá až do roku 1920, kdy byla vystavěna původní hotelová část s přibližně 15 pokojíky. Hotel se stával útočištěm populárních osob veřejného a kulturního života. Dnešní podoba hotelu je z roku 1973, kdy byla přistavěna podstatná část hotelového traktu.

Hotel nabízí pokoje kategorie Standard, rodinné Suite a velmi pohodlné Apartmány. Celková kapacita ubytování je 200 lůžek.

Pro konání seminářů a jiných podobných akcí, hotel disponuje několika prostory s celkovou kapacitou 15 - 200 osob. Salónek s otevřeným krbem a vlastním barem, školící centrum Knihovna a samozřejmě velký Kongresový sál.

V těsné blízkosti hotelu jsou významná česká lyžařská sportoviště. Historie běžeckého lyžování v tomto regionu spadá až do roku 1934, kdy byl na Harusově kopci odstartován první ročník dnes už světoznámého závodu – Zlaté lyže. 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktuálně


Další článkyUbytování, Nové město na Moravě
Ubytování, Nové město na Moravě

Hotely na Vysočině